Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obaly

13. 10. 2006

Contour

 

Máte-li o svého miláčka skutečně velký strach, zkuste jeden z výrobků společnosti Contour. Jejich precizně zpracovaná vysoce kvalitní pouzdra jsou zárukou té nejvyšší míry ochrany jakou snad lze vůbec iPodu nabídnout. Tvrzené plexisklo a absorbční plochy z gumy v případě výrobku Contour showcase spolehlivě zabrání jeho poškození. Daní za tuto ochranu jsou však poněkud větší rozměry. A proto chcete-li dopřát vašemu přehrávači velkou míru bezpečí a zároveň si i nadále vychutnávat jeho eleganci, zvolte raději Contour iSee. Cena cca 1400kč sice není nízká, ale rozhodně stojí za ten pocit jistoty, který vám obaly od společnosti Contour zaručeně poskytnou.


Showcase 4G

Obrazek

Showcase 5G


Obrazek


Obrazek

iSee 5G

Obrazek


Obrazek
iPod Socks

I když je možná podle některých měřítek cena těchto "ponožek" přemrštěná, iPod socks stojí za to. Za cenu 900 Kč dostanete 6 originálních barevných pletených obalů na iPod.
Pokud chcete pouzdro, které by iPod nezvětšilo a zároveň pěkně vypadalo, je to pro vás ideální volba. Spolehlivě ochrání iPod proti drobným škrábancům, ke kterým může přijít např. nechráněný v kapse nebo v tašce. Navíc můžete jednotlivé ponožky nosit podle barev Vašeho oblečení.
Jsou vhodné pro všechny typy iPodů kromě Shuffle. I když Nano prý ponožku sotva napne, nevím. Osobně mám zkušenost pouze s použitím s iPodem Video.
Ponožky jsou vypratelné, což je vzhledem k jejich světlým barvám vítané (po čase používání opravdu vyprat potřebují).
Poměrně výhodně vyjde, pokud se s pár lidmi domluvíte a ponožky koupíte spolu, přičemž si je potom rozdělíte.
Sice si možná řeknete, že tohle je přece nesmysl, že vám to může uplést babička, ale asi tomu tak není. Zpracování je kvalitní a navíc má každá ponožka cedulku, kde je na jedné straně znak Apple a na druhé iPod.


ObrazekObrazek